Iegūsti vērdiņu vēl līdz 

8. februārim

LŪGUMS PIETEIKTIES VĒRDIŅAM UN GAIDĪT ZIŅU NO BIEDRĪBAS.

PROJEKTA "SIMTGADES BĒRNI" DARBĪBAS LAIKS - 2018. GADS, TAČU, ŅEMOT VĒRĀ JAUNO VECĀKU LŪGUMU UN DECEMBRĪ DZIMUŠO BĒRNIŅU REĢISTRĀCIJAS IESPĒJAS, SARUNĀS AR LIELDRAUGIEM PANĀKTA VIENOŠANĀS, KA VĒRDIŅUS SIMTGADES MAZUĻU ĢIMENES VAR SAGĀDĀT VĒL LĪDZ 8. FEBRUĀRIM.

PIEGĀDES ATBALSTS UN SADARBĪBA AR PROVES BIROJU IR NOSLĒGUSIES AR 2018. GADU, TAČU JUMS IR IESPĒJA SAGĀDĀT SAVAM MAZULIM SUDRABA VĒRDIŅA DĀVANU KOMPLEKTU. LŪGUMS IZPĒTĪT PIEEJAMO INFORMĀCIJU.ZIEDOJUMS JĀVEIC:

SAŅĒMĒJS: BIEDRĪBA NIGESTES AMATNIECĪBAS NAMS

BANKA: SWEDBANK

KONTA NR.: LV 68 HABA 0551043459934

MĒRĶIS: "ZIEDOJUMS SIMTGADES BĒRNI, XXXX (SIMTGADES BĒRNA VĀRDS, UZVĀRDS)"

*Ja izvēlaties saņemt vērdiņu klātienē, bērniņa Dzimšanas apliecību un izziņu par deklarēto dzīvesvietu ņemiet līdzi, uzrādiet oriģinālu un saņemiet vērdiņu, Simtgades bērni birojs, RARO, Pulkveža Brieža-6, Rīgā, darba laiks: Otrdienās 11.00-19.00, Sestdienās 11.00-15.00. Simtgades bērni birojam nav nekāda sakara ar LKM Simtgades biroju. Projekts "Simtgades bērni" ir biedrības iniciatīva.
**Mēs cienām Datu aizsardzības likumu, tomēr bez šī soļa vērdiņa ceļš nav iespējams. Lai korekti administrētu vērdiņa saņēmējus, nepieciešams dzimšanas fakta un datuma, deklarētās dzīvesvietas apliecinājums. Lodziņu ar mazuļa personas kodu, ja vēlaties, varat aizklāt.

***Lieliski der www.latvija.lv izziņa par mazuļa deklarēto dzīvesvietu, nav nepieciešams paraksta apliecinājums.

Ārvalstīs dzimušo mazuļu vecākiem - uzrādīt nepieciešams vienīgi Dzimšanas apliecību.

KATRS VĒRDIŅŠ TIEK IZGATAVOTS TIKAI PĒC MAZUĻA REĢISTRĀCIJAS, NO AMATNIEKIEM VĒRDIŅŠ CEĻO UZ PROVES BIROJU, PĒC PROVĒŠANAS SAŅEMAM VĒRDIŅU BIEDRĪBĀ, SAKOMPLEKTĒJAM DĀVANU KOMPLEKTU UN AICINĀM IERASTIES TAM PAKAĻ VAI IZSŪTĀM AR LATVIJAS PASTA STARPNIECĪBU.

- Pēdējās dienās saņemam ļoti daudz pieteikumu, tādēļ atvaiojiet, ka atbilde jāgaida. Strādājam, cik varam.

Lai izdodas!