BIEDRĪBAS NIGESTE TĪMEKĻA VIETNES LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Pirms lietot biedrības Nigeste, vienotais reģistrācijas Nr. 40008250340, juridiskā adrese Kalnāji, Aronas pagasts, Madonas novads, LV-4847 (turpmāk – Biedrība) tīmekļa vietni – www.nigeste.net (turpmāk – vietne), lūdzam rūpīgi izlasīt Biedrības vietnes lietošanas noteikumus (turpmāk – Noteikumi).

Lietojot Biedrības vietni (izmantojot tajā piedāvātos pakalpojumus vai sniegto informāciju), Jūs piekrītat šiem Noteikumiem. Gadījumā, ja Jūs nepiekrītat Noteikumiem, neizmantojiet Biedrības vietnē piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

  ZIEDOJUMU VEIKŠANA

Biedrības mērķu sasniegšanai var ziedot jebkādu summu, ko vietnes lietotājs uzskata par pieņemamu un vēlamu. Noteiktas summas tiek piemērotas atsevišķiem projektiem vai aktivitātēm, tādā gadījumā šī informācija norādīta tīmekļa vietnes projektu un aktivitāšu aprakstā. Ar ziedojumu atbalstot konkrētu projektu vai aktivitāti, maksājuma mērķī jānorāda projekta vai aktivitātes nosaukums. Ja Jums rodas papildus jautājumi, lūdzu sazinieties rakstiski ar biedrību [email protected], vai telefoniski +371 29174200.

Ziedojums jāveic uz Biedrības kontu Swedbank bankā LV68HABA0551043459934.

Biedrība var atgriezt ziedojumu bez atgriešanas pamatojuma, ja vien saņem ziedojuma veicēja iesniegumu ar lūgumu atgriezt ziedojumu pilnā vai daļējā apmērā uz adresi Nigeste, Kalnāji, Aronas pagasts, Madonas novads, LV-4847 ierakstītā sūtījumā, bet ne vēlāk kā 10 dienas pēc ziedojuma veikšanas. Tāpat ieteicama saziņa elektroniski, rakstot epastā [email protected]

Pastāvot aizdomām par ziedojuma iespējamu krāpniecisku raksturu, Biedrība ir tiesības pārtraukt jebkuru ziedojumu. Par citas personas datu izmantošanu, internetbankas, maksājumu kartes vai maksājumu kartes datu izmantošanu vainīgā persona tiek saukta pie atbildības saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Katram ziedotājam ir tiesības iegūt detalizētu informāciju, kur un kā tiek izmantots viņa ziedojums. Informāciju par projekta, aktivitātes virzību un apgūto līdzekļu daudzumu var redzēt finansējuma lineālā zem katra projekta, aktivitātes apraksta. Tāpat jaunumus par projekta, aktivitātes virzību var atrast sadaļā Jaunumi. Lai uzzinātu detalizētāku informāciju, lūgums sazināties ar biedrību epastā [email protected] vai zvanot +371 29174200.

                                                                                                GARANTIJAS NEUZŅEMŠANĀS

Biedrība uztur tīmekļa vietni www.nigeste.net un atjauno tajā publicēto informāciju, taču tā neuzņemas nekādu atbildību vai garantijas attiecībā uz informācijas precizitāti vai kļūdu neesamību.

Lietotājs ir personiski atbildīgs par riskiem, kas saistīti ar tīmekļa vietnes www.nigeste.net lietošanu. Biedrība neuzņemas atbildību par tiešiem, netiešiem vai citiem ar šīs lapas lietošanu izraisītiem zaudējumiem, un visas netiešās garantijas tiek izslēgtas tādā apjomā, kādā to pieļauj Latvijas likumdošana.

Biedrība arī neuzņemas atbildību par iespējamiem vīrusiem, kas varētu inficēt lietotāju pēc audio, video, datu vai teksta lietošanas interneta lapā.

  CITI NOTEIKUMI

  • Biedrība apstrādā dalībnieka iesniegtos personas datus tādā apmērā, kas nepieciešams ziedojumu izpildes uzraudzībai, likumīgo tiesību nodrošināšanai;

  • dalībnieks piekrīt uz savu norādīto e-pasta adresi saņemt no Biedrības informatīva rakstura jaunumus;

  • jebkurus strīdus, kas rodas saistībā ar šiem noteikumiem vai Biedrības vietnes izmantošanu, risina savstarpēji vienojoties. Ja vienošanās netiek panākta, strīdu risina saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem;

  • Ja Jums rodas jautājumi, komentāri sazinieties ar biedrību ar epasta starpniecību, rakstot [email protected], rakstiski, sūtot vēstuli uz Biedrība Nigeste, Kalnāji, Aronas pagasts, Madonas novads, LV-4847 vai telefoniski, zvanot +371 29174200.


   PRIVĀTUMA POLITIKA

Biedrības vietne www.nigeste.net vāc datus par vietnes apmeklētājiem. Tas mums dod iespēju saprast, cik noderīga ir tīmekļa vietne un kā to varētu uzlabot. Biedrības datu vākšanas praksi nosaka šī Privātuma politika, kas ietver sīku informāciju par to, kādus datus mēs ievācam, kā tos izmantojam un, kurš tiem piekļūst.

Jums ir tiesības kontrolēt Jūsu privātumu, un mēs to respektējam. Rūpīgi izlasiet šo Privātuma politiku un sazinieties ar mums, ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai komentāri.

  Jūsu datu pārzinis

Biedrība Nigeste ir Jūsu personas datu pārzinis (persona, kas nosaka personas datu apstrādes nolūkus un līdzekļus). Ja Jums ir jautājumi par šo Privātuma politiku vai ja Jūs vēlaties izmantot kādas no individuālajām tiesībām, lūdzu, rakstiet uz šo e‑pasta adresi: [email protected].

 • Biedrības vāktie un izmantotie dati

Informāciju, kuru par Jums ievāc Biedrība, var iedalīt vairākos veidos: informācija, kas nepieciešama Biedrības tīmekļa vietnes ērtākai darbībai un kuras izmantošana ir aprakstīta punktā par sīkdatņu lietošanu, informācija, kas nepieciešama, lai veiktu ziedojumus Biedrībai (ja Jūs izvēlaties veikt šo darbību) un informāciju, kas nepieciešama mārketinga nolūkiem, kuras izmantošana ir aprakstīta zemāk.

  Ziedotāju dati

Lai pieņemtu ziedojumus no mājaslapas apmeklētājiem caur speciāli izstrādātu tiešsaistes formu, Biedrība var ievākt šādus Jūsu datus:

 • vārds, uzvārds; 

 • e-pasta adrese; 

 • jebkura cita informācija, ko Jūs labprātīgi vēlaties norādīt komentāru sadaļā;

 • veicot naudas pārskaitījumu, Biedrība arī var saņemt personas datus (personas kodu). Šo datu pārzinis ir Jūsu izmantotā banka. 

Šie dati tiek izmantoti, lai saņemtu ziedojumus Biedrības kontā. Šīs informācijas vākšanai un apstrādei ir viens vai vairāki šādi tiesiskie pamati: Jūsu pieprasījums (piekrišana), kā arī normatīvo aktu prasību izpilde. 

  Foto un videoieraksti no publiskiem pasākumiem

Pamatojoties uz leģitīmo interesi veicināt Biedrības atpazīstamību un sabiedrības informētību, Biedrība var organizēt pasākumus nolūkā popularizēt Biedrības mērķus var organizēt publiskus pasākumus, kuros var tikt fotografēts vai filmēts. Biedrība informēs pasākumu dalībniekus par pasākuma laikā gaidāmo fotografēšanu vai filmēšanu, publiskojot informāciju pie paziņojuma par pasākumu sociālajos tīklos, ielūgumā uz pasākumu vai pasākuma norises vietā. Fotogrāfijas var tikt publicētas Biedrības mājaslapā un sociālo tīklu kontos. Jūs varat izmantot savas tiesības iebilst pret savu fotogrāfiju apstrādi, rakstot uz e-pastu [email protected] un mēs izvērtēsim iespēju dzēst Jūsu fotogrāfiju no šiem avotiem. 

Fotogrāfijas un videoieraksti tiks saglabāti tik ilgi, kamēr Biedrība darbosies savu mērķu sasniegšanai.

Biedrība neatbild par foto un video uzņēmumiem, ko veic trešās personas privātām vajadzībām vai mediju pārstāvji. 


  SĪKDATNES

Mēs vienmēr cenšamies uzlabot mūsu tīmekļa vietni, tāpēc satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. 

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni.

Attiecīgi sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai vāktu Jūsu IP adreses un pārlūkošanas informāciju, Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes vai laiku, ko Jūs pavadījāt katrā lapā, un ļautu tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu sistēmu un izvēli.

Citas sīkdatnes ļauj sekot līdzi tīmekļa vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar tīmekļa vietni – mēs izmantojam šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu apmeklētāju pieredzi. Šīs sīkdatnes saglabā un izmanto Google Analytics rīks.

Sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē tikai tad, ja Jūs tam piekrītat (ja vien sīkdatnes nav vajadzīgas tīmekļa vietnes tehniskai funkcionēšanai). Tomēr jāņem vērā, ka, ja Jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, tīmekļa vietnes atsevišķas funkcijas var nefunkcionēt pienācīgi vai nestrādāt vispār.

To sīkdatņu, kuras nepieciešamas tīmekļa vietnes tehniskai funkcionēšanai, izmantošanas tiesiskais pamats ir Biedrības leģitīmā interese nodrošināt tīmekļa vietnes tehnisko funkcionalitāti. Kad sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos Jūsu izvēli vai statistikas nolūkā, tiesiskais pamats ir Jūsu piekrišana.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles – sīkāku informāciju skatīt www.youronlinechoices.com.  Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un Jūs varat noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā Jums ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad Jūs apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties. 

Jūs jebkurā laikā varat pārtraukt Jūsu datu vākšanu Google Analytics, kā aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Tiesiskais pamats šo datu vākšanai ir mūsu leģitīmā interese nodrošināt mūsu tīmekļa vietnes darbību un to uzlabot.

  Trešās personas, kas var piekļūt datiem.

Personas datiem var piekļūt Biedrības sadarbības partneri, kas sniedz Biedrībai:

 • finanšu un grāmatvedības pakalpojumus;

 • ievākto datu apkopošanas pakalpojumus, statistikas izveides nolūkiem, lai analizētu demogrāfiskās un citas pazīmes, bet nepiešķirot katram individuālu profilu;

 • informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, kas nepieciešami Biedrības sistēmu uzturēšanai.

Biedrības sadarbības partneri piekļūst personas datiem tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai Biedrība varētu saņemt to sniegtos pakalpojumus. Personas datiem var piekļūt Biedrības pilnvarotie darbinieki, kā arī tiesībsargājošās un uzraugošās iestādes. 

  Cik ilgi Biedrība uzglabā datus?

Biedrība izmanto ievāktos personas datus tik ilgi, cik tas būs nepieciešams vai atļauts tiem nolūkiem, kuriem dati tika iegūti, vai nepieciešams, lai nodrošinātu Biedrības leģitīmās intereses.

Dati, kas iegūti, izmantojot Google Analytics, tiks glabāti līdz 3 gadiem.

Sīkdatnes parasti ir derīgas līdz 2 gadiem. Jūs varat tās dzēst jebkurā laikā savā interneta pārlūkā.

Daļa personas datu var tikt saglabāti arī ilgāk, ja to pieprasa piemērojamie tiesību akti. Piemēram, mēs saglabāsim ar grāmatvedību saistītus dokumentus, tādus grāmatvedības attaisnojuma dokumentus vai dokumentus, kas pierāda ziedojumu saņemšanu atbilstoši likuma “Par grāmatvedību” prasībām. Kad jūsu personas datu saglabāšana vairs nebūs nepieciešama tiesību aktu izpildei vai citu personu saistību dēļ, mēs dzēsīsim jūsu personas datus.

  Jūsu tiesības un kā tās izmantot

Sazinoties ar Biedrību pa e-pastu [email protected], Jūs varat īstenot savas tiesības:

 • pieprasīt piekļūt Jūsu personas datiem;

 • pieprasīt labot Jūsu personas datus;

 • atsaukt piekrišanu Jūsu datu apstrādei, kad datu apstrāde ir tieši balstīta uz šādu piekrišanu.

Dažos gadījumos Jums var būt tiesības pieprasīt ierobežot Jūsu personas datu apstrādi vai iebilst pret Jūsu datu apstrādi. Jūs varat īstenot savas tiesības un pieprasīt dzēst Jūsu datus.

Jūs varat izmantot savas tiesības atbilstoši Eiropas Savienības un Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Ja personas dati tiek dzēsti pēc Jūsu lūguma, Biedrība saglabās tikai tādas informācijas kopiju, kas ir vajadzīga, lai aizsargātu Biedrības vai trešo personu tiesiskās intereses, izpildītu valsts iestāžu rīkojumus, risinātu strīdus vai novērstu problēmas.

Tiesības iesniegt sūdzību

Ja Jums šķiet, ka Jūsu privātuma tiesības ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību Eiropas Savienības iestādei atbilstoši Jūsu pastāvīgajai dzīvesvietai. Tādu iestāžu kontaktinformāciju var atrast šeit.