Kur rast atbildes uz savas latviskās identitātes jautājumiem?

Meklē atbildes kursā "Latviskuma kods. Brīnumzāles."

€150,00 €100,00

KURSS LATVISKĀS IDENTITĀTES STIPRINĀŠANAI


Tiešsaiste: 12.06. 18:30-20:30, 18.06. 18:30-20:30, 26.06. 18:30-20:30. Klātiene Liepkalnos: 30.06. 10:30-15:00 + 3 h kvēpeklīšu meistarklase Ozolakmens pļavā ar Ivetu Zemnieci


Kur un, kā latviskās identitātes meklējumos savu apslēpto spēku var atklāt, uzzinot par zālēm un brīnumzālēm?

Meklē atbildes kursā "Latviskuma kods. Brīnumzāles."
Trīs vakarus jūnijā (12.06., 18.06., 26.06. plkst. 18:30-20:30) tiksimies tiešsaistē, lai kopīgi meklētu atbildes uz jautājumiem:

✅ Deviņas brīnumzālītes Latvjas dabā bērnu, ģimenes, dzimtas fiziskajai veselībai. Pieredzes stāsti. (2 h Vērtība 40 eur)

✅ Deviņas mītiskās brīnumzālītes garīgajai, dvēseles veselībai. Jāņu laika individuālie rituāli. Pieredzes stāsti. (2 h Vērtība 40 eur)

Brīnumzāļu valoda. Pieci veidi, kā saprasties ar augiem. Vai augos mīt senču veļi? Pieredzes stāsti. (2 h Vērtība 40 eur)


30. jūnijā tiksimies klātienē Brīnumzāļu kursa praktikumā Liepkalnos:


🌞 10:30-13:30 Brīnumzāļu kursa praktikums (vērtība 60 eur)

🌞 13:30-14:30 pusdienas Liepkalnos (vērtība 17,60 eur)

🌞 15:00-18:00 Kvēpeklīšu gatavošanas meistarklase Ozolakmens pļavā ar pirtnieci, zāļu sievu un rituālu vadītāju Ivetu Zemnieci (vērtība 10 + eur)

Kā papildus vērtība - “Dzimtas mezglu atsiešana” - individuāla tiešsaistes tikšanās katram dalībniekam (līdz 1 h, vērtība 50 eur) 🤩

Kopējā kursa vērtība: 272,60 eur.

Piesakies līdz 11. jūnijam, dalība par visu kursu 100 eur. (Pēc 11. jūnija 150 eur).


Kursu vada Inguna Roga-Saulīte, četru bērnu māmiņa, dievturu sadraudzes pudura Baltiem un biedrības Nigeste vadītāja, Māras gada rits satura veidotāja, Lokstenes svētnīcas pasākumu vadītāja.

Pieejamas 25 vietas.


Tev radušies jautājumi par kursu?

Uzraksti tos šeit, un es ar Tevi sazināšos pēc iespējas ātrāk.


Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

JAUTĀJUMS: Ja netieku uz klātienes tikšanos, bet vēlos būt Brīnumzāļu kursā, vai ir kāda iespēja?
ATBILDE: Ir iespēja! Vienojamies tikai par tiešsaistes nodarbībām. Izrakstu rēķinu par 60 eur, Tu to apmaksā un tiekamies jau 12. jūnijā.


JAUTĀJUMS: Vēlos piedalīties Brīnumzāļu kursā, taču trešdienās man jau ir citas nodarbības, ko nevaru atlikt / mazs bērniņš, ar kuru grūti ko plānot. Ko darīt?
ATBILDE: Tikai mieru! Katrai nodarbībai būs ieraksts - varēsi to skatīties, līdzdarboties, kad Tev būs ērts brīdis.


JAUTĀJUMS: Mani ļoti interesē latviskās dzīvesziņas tēmas, taču šajā kursā nekādi netieku. Vai būs arī citi?
ATBILDE: Kursi būs pieejami katru mēnesi, pieskaņoti gadskārtu laikam un tematikai. Seko līdzi jaunākajai informācijai. Lai top!

Atsauksmes pēc latviskās identitātes kursu dalības

Ruta Zviedre

"Jutos pēc kursiņa noietā ceļa posma piepildīta, iedvesmota. Nāk atziņa, ka šeit es esmu satikusi savu Saimi, cilvēki starp kuriem es jūtos savējā. Piepildīta ar Mīlestību un dzidrumu, ko varu nest un dod saviem tuvajiem un apkārtējiem. Sadzirdēju atbildes uz saviem jautājumiem. Sapratu kas tālāk jāšķetina, kādu ceļu iet. Dziļā Pateicībā senčiem, liktenim un cilvēkiem ko sastapu savā ceļā, kas ierādīja virzienu lai nokļūtu šajā saimē. Šī ir vieta un cilvēki, kur vēlos Būt! Mīlestībā, Rūta!"

Una Ūbele

"Lielisks kurss, kur būt kopā, izzināt pamata lietas, lai sāktu darboties ar sava dzimtas koka veidošanu, sakārtošanu. Izcila kursa vadītāja, dalībnieki no kuriem smelties dzīves gudrību! Milzīgs paldies!"

Anita Ķempe

"Tas bija brīnišķīgs ceļojums savā dzimtā. Atziņa, ka esmu Dzimtas izredzētā. Liels pienākums. Paldies zinošajai un viedajai un atsaucīgajai Skolotājai INGUNAI. Es biju gatava veidot tikai Fizisko dzimtas koku, bet pēc šī kursa sapratu Sakrālā Dzimtas koka vērtību. Tas paplašināja manu redzes lauku. Deva iedrošinājumu un pamudinājumu lūkoties dziļāk, izprast savu dzimtu. Liels PALDIES!"

Agrita Ārgale

"Liels paldies par sirsnību un personisku attieksmi. Tikšanās laikā valdīja silta un draudzīga atmosfēra, jutos starp savējiem."

Biruta Bēra

"Jau kādu laiku domāju par to, ka jāsāk veidot manas dzimtas koks. Biju lasījusi par tā veidošanu, bet līdz reālam darbam nebiju nonākusi. Tāpēc ļoti nopriecājos par Ingunas aicinājumu. Man patika kursa uzbūve - tas, kā Inguna vadīja mūs aizvien tuvāk un tuvāk dzimtas koka būtībai, turot rūpi par visu un visiem. Ļoti novērtēju Ingunas attieksmi pet dalībniekiem. PALDIES!"

Kristīna Zacesta

"Esmu pateicīga par šo kursu - tiešām daudz derīgas, nozīmīgas informācijas, arī praktiskā daļa tik piepildīta!"

Anda Kirilova

"Bija ļoti vērtīgi. Kurss sniedza atbildes uz vairākiem jautājumiem un lika par daudz ko aizdomāties, un rosināja strādāt pie sava dzimtas koka. Es pat nenojautu, ka dzimtai ir tik liela nozīme."

Lilija Zēberga

"Paldies par bagāto pārdomu pūru un emocionālo gaišumu. Aizdomājos par to, ka mēs rodam daudzus avotus pasaules kultūras un domāšanas iepazīšanai, bet arvien mazāk novērtējam un pazīstam savu latvisko kodu. Un tieši to sniedza Jūsu kurss. Dzimtas kokam materiālu esmu vākusi jau vairāk nekā desmit gadus, bet Jūsu nodarbību iespaidā esmu atkal atgriezusies pie it kā atrastā, un, izrādās, visur paveras jauni atklājumi. Manās pārdomās un arī sarunās aktualizējusies dzimtas tēma. Kas var būt par to labāks un stiprāks?! Lai nerimst Jūsu enerģija un aizrautība!"

Nellija Vilkaste

"Rudenī nomira mana mamma, visu šo laiku daudz domāju par kopā būšanu un viņas aiziešanu, jo biju līdzās līdz pēdējam brīdim. Atradu atbildes un mierinājumu tieši šajā kursā. Paldies, Ingūna! 🌹🌹🌹Tu dari ļoti svētīgu darbu! 🙂"

Gunta Šulce

"Tas bija tik pamatīgi, satraucoši, izzinoši, trīs sieviešu vārdi staigāja manās domās un mājās durvis pašas atvērās! Dzimtas koka kurss mani ved pie manām saknēm, tikai dūšīgi jāstrādā.Kad gatavoju Sakrālo koku, sākumā nu nekādi nevedās, tad pārņēma, tāds miers, ka varēju pabeigt to, skaisti, nenovērtējama bagātība! Gribētos, lai ik viens savā dzīvē nonāk pie vēlmes izzināt savas saknes, saprast kas ir velis un novērtēt šīs senču gudrības. Paldies par šo iespēju, Inguna ir lieliska! Lai veicas, ar cieņu Guntiņa."