Kur rast atbildes uz savas latviskās identitātes jautājumiem?

Meklē atbildes kursā "Latviskuma kods. Dvēseļu laiks."

€150,00 €100,00

KURSS LATVISKĀS IDENTITĀTES STIPRINĀŠANAI


Tiešsaiste: 10.01. 18:30-20:30, 17.01. 18:30-20:30 , 24.01. 18:30-20:30. Klātiene Liepkalnos: 28.01. 10:30-16:00 + 2 h vakarēšana

Kur un, kā latviskās identitātes meklējumos savu apslēpto spēku var atklāt, uzzinot par Dvēseli un tās ceļu?

Meklē atbildes kursā "Latviskuma kods. Dvēseles laiks."
Trīs janvāra trešdienas (10.01., 17.01., 24.01. plkst. 18:30-20:30) tiksimies tiešsaistē, lai kopīgi meklētu atbildes uz jautājumiem:

✅ Kas ir Dvēsele latvju tradīcijā? Mīti, pētījumi, pieredze. (2 h Vērtība 40 eur)

✅ No kā un, kādēļ sargāt Dvēseli? (2 h Vērtība 40 eur)

Kas notiek ar Dvēseli pēc cilvēka nāves senču izpratnē un šodien? Pieredze, padomi, stāsti. (2 h Vērtība 40 eur)

28. janvārī tiksimies klātienē Dvēseļu kursa praktikumā Liepkalnos:

🌞 10:30-13:30 Dvēseļu stāsti praktikums (vērtība 60 eur)

🌞 13:30-14:30 pusdienas Liepkalnos (vērtība 17,60 eur)

🌞 15:00-16:00 Dvēseļu rituāls Ozolakmens pļavā (vērtība: neizmērojama)

🥳 16:00-18:00 Vakarēšana (vērtība 30 + eur)

Kā papildus vērtība - “Dzimtas mezglu atsiešana” - individuāla tiešsaistes tikšanās katram dalībniekam (līdz 1 h, vērtība 50 eur) 🤩

Kopējā kursa vērtība: 277,60 eur.

Piesakies līdz 9. janvārim, dalība par visu kursu tikai 100 eur. (Pēc 9. janvāra 150 eur).


Kursu vada Inguna Roga-Saulīte, četru bērnu māmiņa, dievturu sadraudzes pudura Baltiem un biedrības Nigeste vadītāja, Māras gada rits satura veidotāja, Lokstenes svētnīcas pasākumu vadītāja.

Pieejamas 25 vietas.
Tev radušies jautājumi par kursu?

Uzraksti tos šeit, un es ar Tevi sazināšos pēc iespējas ātrāk.


Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

JAUTĀJUMS: Ja netieku uz klātienes tikšanos, bet vēlos būt Dvēseļu kursā, vai ir kāda iespēja?
ATBILDE: Ir iespēja! Vienojamies tikai par tiešsaistes nodarbībām. Izrakstu rēķinu par 60 eur, Tu to apmaksā un tiekamies jau 10. janvārī.


JAUTĀJUMS: Vēlos piedalīties Dvēseļu kursā, taču trešdienās man jau ir citas nodarbības, ko nevaru atlikt / mazs bērniņš, ar kuru grūti ko plānot. Ko darīt?
ATBILDE: Tikai mieru! Katrai nodarbībai būs ieraksts - varēsi to skatīties, līdzdarboties, kad Tev būs ērts brīdis.


JAUTĀJUMS: Mani ļoti interesē latviskās dzīvesziņas tēmas, taču šajā kursā nekādi netieku. Vai būs arī citi?
ATBILDE: Kursi būs pieejami katru mēnesi, pieskaņoti gadskārtu laikam un tematikai. Seko līdzi jaunākajai informācijai. Lai top!

Atsauksmes pēc latviskās identitātes kursa

Inese Rancāne-Beinaroviča

"Kurss atvēra plašāk acis un sirdi uz Latvju zīmju valodu, kuru pareizi un vietā lietojot, cilvēks tiek stiprināts, aizsargāts un var plaukt skaistumā - dvēseles, gara un ķermeņa. Ar katru kursu tikai vairāk un vairāk uzplaukst mana vēlme izzināt dziļāk šo nemateriālo kultūras mantojumu latviskā gada ritā."

Aiga Cedere

"Mani piesaistīja Ingunas enerģija. Sapratu, kā zīmes izmantot,kā zīmes nevajag izmantot. Noorganizēts lieliski. Burvīga kopā būšana noslēgumā. Es sapratu priekš sevis savu nākamo soli. Dzimtas mezgli - dievīga dāvana!"

Elva Vismane

"Priecājos, ka atradu Ingunas veidoto kursu tieši par Veļu laiku, jo tas man atvēra pavisam citu skatījumu uz mūsu senču atstāto mantojumu. Apguvu daudz praktiskas lietas, ko varēšu izmantot savā ikdienā. Kopā būšanas pasākums bija vienojošs, pilns ar sirdi sildošām dziesmām un kokles skaņām. Mājās braucām pilni ar gaišām pārdomām. Ja būs iespēja, nākošgad piedalīšos atkal! Ja Tev ir interese par latvisko tradīciju kopšanu un izzināšana, bet nezini kur sākt, šī ir īstā vieta!"

Artis Kūmiņš

"Paldies par iespēju piedalīties, viss notiek īstajā laikā un vietā. Acīmredzot bija laiks kārtot dzimtā nesakārtoto, pieņemt, piedot, atlaist. Lekcija par kokiem vnk super. Pateicībā🙏"

Sanita Berķe

"Veļu laikā ir svarīgi, ka ir cilvēki, ar kuriem vari būt atklāts un atļauties runāt par šo tematu, ka ir cilvēki, kas tevi saprot un starp kuriem vari justies ievainojams. Tēma ļoti sensitīva, tāpēc būtiski par to runāt drošā vidē starp savējiem, kas saprot. Lielākā daļa cilvēku diemžēl neizprot Veļu laika būtību, un ir pazaudējuši saikni ar savu dzimtu, nepazināti noniecinājuši tās nozīmīgumu savā dzīmtā. Tāpēc milzīgs paldies Tev, ka Tu runā par šo tēmu, ka liec cilvēkiem domāt, ka palīdzi saprast, ka palīdzi uzturēt senās tradīcijas, kuras nodot tālāk bērniem un mazērniem! Lai top!"

Kitija Bite

"Atjaunoju saikni ar sava tēva dzimtu Veļu rituālā. Tas bija kaut kas neticams un svētīgs. Novēlu šādu pieredzi ikvienam!"

Ilze

"Tā kā esmu savu sakņu meklējumos, šis man bija ļoti vērtīgs kurss. Ar katru šūnu sajutu kā stiprinās manas saites ar senčiem. Klātienes tikšanās nav ar vārdiem aprakstāma. To var saprast tikai tie, kuri tur bija. Paldies par iespēju to visu piedzīvot!"

Rihards Ķiršs

"Man patika ka tu visu stāsti no savas pieredzes kam esi izgājusi cauri. Un ar to dalies nebaidoties no citu viedokļa. Liels Paldies."

Velga Dreamere

"Ar nepacietību gaidīju katru nodarbību, jo jutu un zināju, ka tajā būs daudz vairāk pērļu kā sagaidu... tā ir kā dota iespēja arvērt senu dārgumu lādi, iesmelt dzīvo ūdeni sev plaukstās vai smaržot ziedu, kura smarža ir tik smalka un dziļa, un lai kā arī vēlētos, to sajust līdz galam nemaz nav iespējams, bet varbūt tas ir kā sens ratiņš, kas vērpj smalku pavedienu no aizlaikiem... Tās patiesi ir nenovērtējamas bagātības! Inguna, esmu no sirds pateicīga un ļoti, ļoti, ļoti pateicīga! Varu vien vēlēties, lai arvien vairāk būtu to laimīgo, kas tiktu bagātināti šādos kursos!"

Jaņina Pukova

" Viss apmierināja. Svētku sajūta.  Paldies par iespēju piedalīties! 🌞"

Inga Herbsta

"Kursa ietvaros esmu sakārtojusi visu savu Dzimtas kodu (geni.com), un uzaicinājusi, ierosinājusi to darīt radiem, draugiem, kolēģiem. Esmu ļoti gandarīta par paveikto un izzināto! Tik daudz jauna un nozīmīga uzzināts un izjusts, saprasts! Liels paldies par lielisko kursu!"

Laima Sauša

"Tavos kursos es saņemu atbildes uz saviem jautājumiem, kas sen jau ir nodarbinājuši. Visas prakses reāli strādā un dod rezultātu: uzlabot savu dzīves kvalitāti."

Anda Ulpe

"Katru kursu klausījos ar lielu aizrautību. Saka jau, kad skolnieks ir gatavs, tad nāk skolotājs. Un tā arī ir. Katru nodarbību noklausījos vairākas reizes, veicu konspektu. Iegūtās zināšanas ir ļoti vērtīgas, tās ļauj ieraudzīt kopbildi - cēloņus un sekas, kapēc notiek tā kā notiek. Mūsu senči to zināja, lietoja un dalījās tālāk. Milzīga pateicība, Ingūnai, ka viņa šīs zināšanas ir ieguvusi un dalās tālāk. Un kursa noslēgums Lokstenes svētnīcā ir vārdiem neaprakstāms, skaists un vērtīgi pavadīts laiks. Sievu kopā būšanā ir Dieva svētīts spēks. Ar nepacietību jau gaidu nākošo kursu, lai iegūtu zināšanas un atklātu kaut ko jaunu par ko priecāties un pateikties un dalīties tālāk no sirds. Lai mums ir ko ņemt un lai mums ir ko dot!

Ar sveicieniem, Anda Ulpe."

Rasma Tirša

Dalība kursā aizskar dziļākās, vēl neapjaustās sajūtas. Liek pārvērtēt skatījumu uz dainām.

Ginta Vaidere

"Jau zināmo lietu strukturēšana un atgādināšana kursā "Sievu laiks" man bija ļoti vērtīga. Lieliska kursu vadītāja un atsaucīgas dalībnieces. Sirsnīgs paldies."

Kate Priede - Trauberga

"Ir viegli atrast vietas un notikumus, kas palīdz sakārtot domas un izzināt sevi, bet Sievu kurss atvēra dvēseli un iekustināja pārmaiņu procesus, ko pat vārdiem grūti aprakstīt. Tas ir jāpiedzīvo! Lai top!"

Ilze Zariņa

"Ieguvu pārliecību, ka es eju pa pareizo ceļu. Redzēju un sajutu, ka neesmu viena uz šī ceļa. Satiku gaišus, sirdsgudrus cilvēkus. Sasmēlos spēku, ticību un mīļumu. Paldies par to visu!"

Laila Malceniece

"Es joprojām meklēju un iepazīstu savus atbalsta, spēka punktus. Zināma pieredzes un zināšanu bagāža uzkrāta, tomēr man ceļā vajadzīgs garīgais līderis. Tādu šai kursā sastapu. Jūtos sasmēlusies jaudu, lai atkal ietu savu ceļu - mīlētu, strādātu, dzīvotu. Manuprāt, visā kursā bija labs līdzsvars starp attālinātām nodarbībām un klātienes tikšanos. Noslēguma tikšanās man bija būtiska. Tā papildināja iegūto ar prieku, spēku, piederības sajūtu domubiedriem."

Inita Anne Lazdiņa

"Paldies, īsi, kodolīgi un interesanti."

Zane Dāle

"Daudzu gadu garumā esmu meklējusi atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Galvenokārt, lai izprastu sevi un saredzētu savu tālāko ceļu. Šajā laikā, atbildes man palīdzēja saņemt gan terapeits, gan astrologi, gan tatoloģes un pat nejauši sastapti cilvēki. Ir zināms, ka nekas nenotiek “tāpat vien”, tāpēc mirklī, kad sociālajos tīklos redzēju informāciju par “Sievu laiku”, kaut kas manī ļoti norezonēja. Šis kurss manī atvēra kādu slēptu stūrīti, sniedzot atbildes uz dažiem atlikušajiem jautājumiem, kāpēc esmu tieši tāda🤗 Kurss tik ļoti uzlādēja! Un pat mirklī, kad oma nebija visai laba sarunas ar Ingunu un Sievām sniedza tik pozitīvu lādiņu, ka staigāju smaidīdama visu nedēļu! Paldies par lielisko pieredzi!"

Marika Džule

"Ieguvu pieredzi, atbildes un atklāsmes par sev un savai dzimtai svarīgo, atklāju dažādu aktuālo jautājumu līmeņus, kurus nojautu, bet nespēju konkretizēt, saredzēt un pareizi izvērtēt, lai spētu tos risinināt un galvenais iesākt izdziedēšanas ceļu. Izejot šo brīnumaino kursu, daudzas lietas izgaismojās un tapa man skaidrākas, un pats galvenais - es ieguvu zināšanas un virzienu kurp doties, lai sasniegtu un paveiktu sen loloto un iecerēto. Lai top!☼"

Anda Balgalve

"Vispirms jau paldies, par to, ka beidzot sapratu jēdzienu Saulstāvji. Šogad arī pirmo reizi pēc pilnas programmas visas trīs Saulstāvju dienas 20., 21. un 22.06 saulīti gan pavadīju, gan sagaidīju un... tā jauda, ko ieguvu... neaprakstāma... Un vēl... šajā aplī ar pašu pītiem vainagiem galvā Akmeņozola pļavā... tik brīnišķīgi, ka sievietes var viena otrai pateikt tik daudz labus, atbalstošus un iedrošinošus vārdus! Sirsnīgs paldies! Lai top!"

Silvija Kotāne

"Esmu dabas daļa."

Inguna Gaile

"Brīnišķīga pieredze! Zinoša un sirdsgudra vadītāja, pārdomāts un vērtīgs saturs un tik piepildīta klātienes tikšanās visai kursa grupai! Lokstenes svētnīcā dvēsele gavilēja! Man šī pieredze ir apstiprinājums manam dzīves ceļam - līdz sirds dziļumiem kopt latviskumu un nodot nākamajām paaudzēm. Lai top!