KRUSTVECĀKS

Vīru drosme noteiks, cik pasargāti dzīvos viņu sievas un, cik stabili augs viņu bērni. Lai sniegtu jaunajiem, topošajiem vīriem - puišiem - sēklu vīrišķībai, biedrība Nigeste aicina iesaistīties kampaņā "Krustvecāks". Aicinām vīrus, sievas, mātes un tēvus sniegt atbalstu jaunajiem puišiem - segt nometnes dalības un transporta izmaksas, lai piedalītos iespējams viņu mūža vienā no lielākajiem izaicinājumiem ceļā uz pašapziņu, vīrišķību, drosmi, vērtībām un sevi pašu.

Foto: BPI Drafts nometne puišiem

Uz šo nometni izvirzām puišus no nepilnām, problemātiskām ģimenēm. Puišus, kuriem grūtības ar pašvērtējumu, uzvedību vai savas vietas apzināšanos sabiedrībā, ģimenē un pasaulē. Puišus, kuriem nepieciešams vīru atbalsts, iedvesma un iedrošinājums pašiem tapt par vīriem. Dažs dzīvo ārpusģimenes atbalsta centrā, audžuģimenē vai mācās sociālās korekcijas iestādē, cits meklē savu ceļu, ejot cauri paša radītiem pārbaudījumiem sociumā.  BPI Drafts nometne ir lieliska iespēja sasniegt augstāko mērķi - uzņemties atbildību par sevi, nostiprināt vērtību apziņu, un to kopt arī turpmāk.

2022. gadā uz nometni BPI Drafts dosies divpadsmit puiši. Nometnes dalības maksa vienam puisim 120 euro. No sirds - liels paldies atbalstītājiem. 

Ja arī Tu redzi iespēju kļūt par Krustvecāku, nodrošinot dalību nometnē puisim, kuram tas ļoti nepieciešams, lūdzu
ZIEDO ar mērķi: "Krustvecāks".


Jēkaba pārdomas pēc nometnes

MANS VĀRDS Jēkabs
VECUMS 14
BPI DRAFTS NOMETNĒ MAN PATIKA … Man patika baļķu gājiens, jo nekad iepriekš nebiju sajutis tik lielu neērtību un pēc tā gājiena es biju jūsmā par to, ka nebiju padevies un, ka izturēju.
BPI DRAFTS NOMETNĒ MAN NEPATIKA … Man viss patika
BPI DRAFTS NOMETNĒ VISGRŪTĀKAIS BIJA… Baļķa gājiens
BPI DRAFTS NOMETNĒ AIZDOMĀJOS PAR… Vīrišķību
ES SAPŅOJU PAR… Biznesu un pašu savu lauku sētu
NĀKOTNĒ VĒLOS KĻŪT PAR… Īstu Tēvu un paraugu citiem.
ES TICU… Es ticu sev un apkārtējiem.
ESMU PATEICĪGS PAR… Esmu pateicīgs par ēdienu, mājām, drēbēm un par ikdienu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.