Kur rast atbildes uz savas latviskās identitātes jautājumiem?

Meklē atbildes kursā "Cilvēka mūža godi. Zināšanas, prakse."

€300,00 €200,00

KURSS LATVISKĀS IDENTITĀTES STIPRINĀŠANAI


Tiešsaiste: 11.04. 18:30-20:30, 18.04. 18:30-20:30, 25.04. 18:30-20:30. Klātiene Liepkalnos: 28.04. 10:30-16:00 + 2 h rituāla prakse un teorija Aina un Gvido Tobji.

Kur un, kā latviskās identitātes meklējumos izprast un piepildīt mūža godu jēgu?

Meklē atbildes kursā

"Cilvēka mūža godi. Zināšanas, prakse."
Trīs aprīļa ceturtdienas (11.04., 18.04., 25.04. plkst. 18:30-20:30) tiksimies tiešsaistē, lai kopīgi meklētu atbildes uz jautājumiem:

✅ 11. aprīlī par vedībām dievturībā un japāņu šinto stāstīs Dr. Uģis Nastevičs (Ph.D., Mg. paed.) — japāņu valodas un kultūras lektors, latvistikas pētnieks, tulks un gids. Zinātņu doktora grādu kultūras teorijā ieguvis par promocijas darbu “Latviešu dievturība un japāņu šintō. Rituāli, to sakrālā telpa un teksti salīdzinošā aspektā.” (Vērtība 150 eur);

✅ 18. aprīlī par krustabu godiem savā pieredzē dalīsies Līga Skujiņa - mūzikas terapeite, folkloras kopas "Graudi" muzikālā vadītāja, folkloriste un godu vadītāja (Vērtība 150 eur);

25. aprīlī par bedību godiem stāstīs un sava pieredze dalīsies Inguna Roga-Saulīte, dievturu sadraudzes pudura Baltiem un biedrības Nigeste vadītāja, Māras gada rits satura veidotāja, Lokstenes svētnīcas pasākumu vadītāja (Vērtība 150 eur);

28. aprīlī tiksimies klātienē "Cilvēka mūža godi. Zināšanas, prakse" kursa praktikumā Liepkalnos:

🌞 10:30-13:30 "Cilvēka mūža godi. Zināšanas, prakse" praktikums - godu rīkošana Tavā dzimtā (Vērtība 60 eur);

🌞 13:30-14:30 pusdienas Liepkalnos (Vērtība 17,60 eur);

🌞 14:30-16:00 Lokstenes svētnīcas apmeklējums (Vērtība: neizmērojama);

🌞 16:00-18:00 Rituāla prakse un teorija Aina un Gvido Tobji  (Vērtība 200 eur).

Kopējā kursa vērtība: 727,60 eur.

Piesakies līdz 10. aprīlim, dalība par visu kursu 200 eur. (Pēc 10. aprīļa 300 eur).


Pieejamas 25 vietas.


Tev radušies jautājumi par kursu?

Uzraksti tos šeit, un es ar Tevi sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

JAUTĀJUMS: Ja netieku uz klātienes tikšanos, bet vēlos būt "Cilvēka mūža godi. Zināšanas, prakse" kursā, vai ir kāda iespēja?
ATBILDE: Ir iespēja! Vienojamies tikai par tiešsaistes nodarbībām. Sagatavojam rēķinu par 120 eur, Tu to apmaksā un tiekamies jau 11. aprīlī.


JAUTĀJUMS: Vēlos piedalīties "Cilvēka mūža godi. Zināšanas, prakse" kursā, taču ceturtdienās man jau ir citas nodarbības, ko nevaru atlikt / mazs bērniņš, ar kuru grūti ko plānot. Ko darīt?
ATBILDE: Tikai mieru! Katrai nodarbībai būs ieraksts - varēsi to skatīties, līdzdarboties, kad Tev būs ērts brīdis.


JAUTĀJUMS: Mani ļoti interesē latviskās dzīvesziņas tēmas, taču šajā kursā nekādi netieku. Vai būs arī citi?
ATBILDE: Kursi būs pieejami katru mēnesi, pieskaņoti gadskārtu laikam un tematikai. Seko līdzi jaunākajai informācijai. Lai top!

Atsauksmes pēc latviskās identitātes kursu dalības

Ruta Zviedre

"Jutos pēc kursiņa noietā ceļa posma piepildīta, iedvesmota. Nāk atziņa, ka šeit es esmu satikusi savu Saimi, cilvēki starp kuriem es jūtos savējā. Piepildīta ar Mīlestību un dzidrumu, ko varu nest un dod saviem tuvajiem un apkārtējiem. Sadzirdēju atbildes uz saviem jautājumiem. Sapratu kas tālāk jāšķetina, kādu ceļu iet. Dziļā Pateicībā senčiem, liktenim un cilvēkiem ko sastapu savā ceļā, kas ierādīja virzienu lai nokļūtu šajā saimē. Šī ir vieta un cilvēki, kur vēlos Būt! Mīlestībā, Rūta!"

Una Ūbele

"Lielisks kurss, kur būt kopā, izzināt pamata lietas, lai sāktu darboties ar sava dzimtas koka veidošanu, sakārtošanu. Izcila kursa vadītāja, dalībnieki no kuriem smelties dzīves gudrību! Milzīgs paldies!"

Anita Ķempe

"Tas bija brīnišķīgs ceļojums savā dzimtā. Atziņa, ka esmu Dzimtas izredzētā. Liels pienākums. Paldies zinošajai un viedajai un atsaucīgajai Skolotājai INGUNAI. Es biju gatava veidot tikai Fizisko dzimtas koku, bet pēc šī kursa sapratu Sakrālā Dzimtas koka vērtību. Tas paplašināja manu redzes lauku. Deva iedrošinājumu un pamudinājumu lūkoties dziļāk, izprast savu dzimtu. Liels PALDIES!"

Agrita Ārgale

"Liels paldies par sirsnību un personisku attieksmi. Tikšanās laikā valdīja silta un draudzīga atmosfēra, jutos starp savējiem."

Biruta Bēra

"Jau kādu laiku domāju par to, ka jāsāk veidot manas dzimtas koks. Biju lasījusi par tā veidošanu, bet līdz reālam darbam nebiju nonākusi. Tāpēc ļoti nopriecājos par Ingunas aicinājumu. Man patika kursa uzbūve - tas, kā Inguna vadīja mūs aizvien tuvāk un tuvāk dzimtas koka būtībai, turot rūpi par visu un visiem. Ļoti novērtēju Ingunas attieksmi pet dalībniekiem. PALDIES!"

Kristīna Zacesta

"Esmu pateicīga par šo kursu - tiešām daudz derīgas, nozīmīgas informācijas, arī praktiskā daļa tik piepildīta!"

Anda Kirilova

"Bija ļoti vērtīgi. Kurss sniedza atbildes uz vairākiem jautājumiem un lika par daudz ko aizdomāties, un rosināja strādāt pie sava dzimtas koka. Es pat nenojautu, ka dzimtai ir tik liela nozīme."

Lilija Zēberga

"Paldies par bagāto pārdomu pūru un emocionālo gaišumu. Aizdomājos par to, ka mēs rodam daudzus avotus pasaules kultūras un domāšanas iepazīšanai, bet arvien mazāk novērtējam un pazīstam savu latvisko kodu. Un tieši to sniedza Jūsu kurss. Dzimtas kokam materiālu esmu vākusi jau vairāk nekā desmit gadus, bet Jūsu nodarbību iespaidā esmu atkal atgriezusies pie it kā atrastā, un, izrādās, visur paveras jauni atklājumi. Manās pārdomās un arī sarunās aktualizējusies dzimtas tēma. Kas var būt par to labāks un stiprāks?! Lai nerimst Jūsu enerģija un aizrautība!"

Nellija Vilkaste

"Rudenī nomira mana mamma, visu šo laiku daudz domāju par kopā būšanu un viņas aiziešanu, jo biju līdzās līdz pēdējam brīdim. Atradu atbildes un mierinājumu tieši šajā kursā. Paldies, Ingūna! 🌹🌹🌹Tu dari ļoti svētīgu darbu! 🙂"

Gunta Šulce

"Tas bija tik pamatīgi, satraucoši, izzinoši, trīs sieviešu vārdi staigāja manās domās un mājās durvis pašas atvērās! Dzimtas koka kurss mani ved pie manām saknēm, tikai dūšīgi jāstrādā.Kad gatavoju Sakrālo koku, sākumā nu nekādi nevedās, tad pārņēma, tāds miers, ka varēju pabeigt to, skaisti, nenovērtējama bagātība! Gribētos, lai ik viens savā dzīvē nonāk pie vēlmes izzināt savas saknes, saprast kas ir velis un novērtēt šīs senču gudrības. Paldies par šo iespēju, Inguna ir lieliska! Lai veicas, ar cieņu Guntiņa."

Vita Lasmane

"Paldies par šo jauko ceļojumu, jo ik pa laikam uzmācās domas par savu dzimtu, tad tagad ir iespējas to sakārtot. Ko jau cenšos darīt. Vismaz tagad ir norādīti virzieni uz kurieni iet un, kur meklēt savu pazaudējušos dzimtu. Paldies."

Evita Muceniece

"Paldies par šo kursu, tas ļauj tuvāk iepazīt sevi, paskatīties uz notikumiem un lietām no cita skatu punkta. Atgādina un parāda radiniekus ar kuriem līdz šim liekas nav nekā kopīga, bet izrādās ir. Un tā ir visa dzimta. Reizēm no tā uznāk bailes, sapratne, kāpēc ar mani tā notiek. Tad iestājas miers un ideja, ka vairāk ar viņiem jākomunicē. Gan šai saulē gan tai saulē :) Paldies!"

Līga Saleniece

"Ļoti saistošs kurss, kurā tiek atklāta dzimtas koka plašā nozīme, ko es agrāk nezināju. Tas bija emocionāli pārpildīts ceļojums laikā, kas deva piepildījumu un emocionālu sasaisti ar dzimtām, atklāja dzimtu nozīmi tagadnes dzīvē un notikumos. Paldies Ingunai par dalīšanos ar savu pieredzi un zināšanām!"

Ginta Dzerkale

"Paldies, kursi bija vērtīgi un iedvesmojoši. Visa nepieciešamā informācija nāca kā uz pasūtījuma - īsā laikā vienam zaram izdevās tikt līdz 11 paaudzei. Tāpat guvu atbildes uz iestrēgušo jautājumu - kāpēc man to vajag?"

Zanda Leja

"Ja arī, kursa laikā man pietrūka kāda informācija, tad indviduālā sarunā guvu vairāk nekā biju gaidījusi. Katrā ziņā man radās lielāka, nopietnāka interese par Latvju zīmēm. Paldies Tev, Inguna! 🙏"

Inga

"Man jau sen ir radusies interese par Latvju Rakstu Zīmēm. Esmu pati būrusies cauri, daudzko atklājusi, un, arī šajā kursā ir daudz jaunu atziņu, ko noteikti ņemšu vērā. Paldies par šo burvīgo kopā būšanas laiku!"

Maija Šmite

"Man bija ļoti interesanti uzzināt par dvēselītes ceļa gājumu un saprast daudzas lietas dzīvē."

Gunta Viļumsone

"Katrā ir spēks, ar kuru dalāmies esot līdzās ar vienotu domu un vienotu dziesmu. Pat pretēju viedokļu pastāvēšana ir kā pļava ar dažādām radībām un augiem, kas vēja glāstīta ir kā viena seģene. Kā ugunskurs, kurā dažādu roku likti ziedojumi, deg ar vienu uguni. Kā balsis saklausot sevi un citus ceļas pār ugunskuru ar vienu tautasdziesmu."

Dagnija Grīnvalde

"Visi kursi ko esmu apmeklējusi ir ļoti saturīgi, izzinoši un enerģētiski uzlādēti. Tēmas tiek pasniegtas ļoti saistoši un saprotami. Dvēselīte ir laimīga būt un visu šo piedzīvot."

Sarmīte Šteina

"Svešās zemēs esot jauki, daudzi daiļi brīnmi..." un tā tas ir, bet es daudz nezinu par manas dzimtās zemes brīnumiem un skaistumu. Šajā kursā atkal nedaudz pavēru durvis uz savas tautas un zemes zināšanām un mantojumu. Paldies."

Inese Rancāne-Beinaroviča

"Kurss atvēra plašāk acis un sirdi uz Latvju zīmju valodu, kuru pareizi un vietā lietojot, cilvēks tiek stiprināts, aizsargāts un var plaukt skaistumā - dvēseles, gara un ķermeņa. Ar katru kursu tikai vairāk un vairāk uzplaukst mana vēlme izzināt dziļāk šo nemateriālo kultūras mantojumu latviskā gada ritā."

Aiga Cedere

"Mani piesaistīja Ingunas enerģija. Sapratu, kā zīmes izmantot, kā zīmes nevajag izmantot. Noorganizēts lieliski. Burvīga kopā būšana noslēgumā. Es sapratu priekš sevis savu nākamo soli. Dzimtas mezgli - dievīga dāvana!"

Elva Vismane

"Priecājos, ka atradu Ingunas veidoto kursu tieši par Veļu laiku, jo tas man atvēra pavisam citu skatījumu uz mūsu senču atstāto mantojumu. Apguvu daudz praktiskas lietas, ko varēšu izmantot savā ikdienā. Kopā būšanas pasākums bija vienojošs, pilns ar sirdi sildošām dziesmām un kokles skaņām. Mājās braucām pilni ar gaišām pārdomām. Ja būs iespēja, nākošgad piedalīšos atkal! Ja Tev ir interese par latvisko tradīciju kopšanu un izzināšana, bet nezini kur sākt, šī ir īstā vieta!"

Artis Kūmiņš

"Paldies par iespēju piedalīties, viss notiek īstajā laikā un vietā. Acīmredzot bija laiks kārtot dzimtā nesakārtoto, pieņemt, piedot, atlaist. Lekcija par kokiem vnk super. Pateicībā🙏"

Sanita Berķe

"Veļu laikā ir svarīgi, ka ir cilvēki, ar kuriem vari būt atklāts un atļauties runāt par šo tematu, ka ir cilvēki, kas tevi saprot un starp kuriem vari justies ievainojams. Tēma ļoti sensitīva, tāpēc būtiski par to runāt drošā vidē starp savējiem, kas saprot. Lielākā daļa cilvēku diemžēl neizprot Veļu laika būtību, un ir pazaudējuši saikni ar savu dzimtu, nepazināti noniecinājuši tās nozīmīgumu savā dzīmtā. Tāpēc milzīgs paldies Tev, ka Tu runā par šo tēmu, ka liec cilvēkiem domāt, ka palīdzi saprast, ka palīdzi uzturēt senās tradīcijas, kuras nodot tālāk bērniem un mazērniem! Lai top!"

Kitija Bite

"Atjaunoju saikni ar sava tēva dzimtu Veļu rituālā. Tas bija kaut kas neticams un svētīgs. Novēlu šādu pieredzi ikvienam!"

Ilze

"Tā kā esmu savu sakņu meklējumos, šis man bija ļoti vērtīgs kurss. Ar katru šūnu sajutu kā stiprinās manas saites ar senčiem. Klātienes tikšanās nav ar vārdiem aprakstāma. To var saprast tikai tie, kuri tur bija. Paldies par iespēju to visu piedzīvot!"

Rihards Ķiršs

"Man patika ka tu visu stāsti no savas pieredzes, kam esi izgājusi cauri. Un ar to dalies, nebaidoties no citu viedokļa. Liels Paldies."

Jaņina Pukova

" Viss apmierināja. Svētku sajūta.  Paldies par iespēju piedalīties! 🌞"

Rasma Tirša

Dalība kursā aizskar dziļākās, vēl neapjaustās sajūtas. Liek pārvērtēt skatījumu uz dainām.

Laima Sauša

"Tavos kursos es saņemu atbildes uz saviem jautājumiem, kas sen jau ir nodarbinājuši. Visas prakses reāli strādā un dod rezultātu: uzlabot savu dzīves kvalitāti."

Ginta Vaidere

"Jau zināmo lietu strukturēšana un atgādināšana kursā "Sievu laiks" man bija ļoti vērtīga. Lieliska kursu vadītāja un atsaucīgas dalībnieces. Sirsnīgs paldies."

Velga Dreamere

"Ar nepacietību gaidīju katru nodarbību, jo jutu un zināju, ka tajā būs daudz vairāk pērļu kā sagaidu... tā ir kā dota iespēja arvērt senu dārgumu lādi, iesmelt dzīvo ūdeni sev plaukstās vai smaržot ziedu, kura smarža ir tik smalka un dziļa, un lai kā arī vēlētos, to sajust līdz galam nemaz nav iespējams, bet varbūt tas ir kā sens ratiņš, kas vērpj smalku pavedienu no aizlaikiem... Tās patiesi ir nenovērtējamas bagātības! Inguna, esmu no sirds pateicīga un ļoti, ļoti, ļoti pateicīga! Varu vien vēlēties, lai arvien vairāk būtu to laimīgo, kas tiktu bagātināti šādos kursos!"

Inga Herbsta

"Kursa ietvaros esmu sakārtojusi visu savu Dzimtas kodu (geni.com), un uzaicinājusi, ierosinājusi to darīt radiem, draugiem, kolēģiem. Esmu ļoti gandarīta par paveikto un izzināto! Tik daudz jauna un nozīmīga uzzināts un izjusts, saprasts! Liels paldies par lielisko kursu!"

Anda Ulpe

"Katru kursu klausījos ar lielu aizrautību. Saka jau, kad skolnieks ir gatavs, tad nāk skolotājs. Un tā arī ir. Katru nodarbību noklausījos vairākas reizes, veicu konspektu. Iegūtās zināšanas ir ļoti vērtīgas, tās ļauj ieraudzīt kopbildi - cēloņus un sekas, kapēc notiek tā kā notiek. Mūsu senči to zināja, lietoja un dalījās tālāk. Milzīga pateicība, Ingūnai, ka viņa šīs zināšanas ir ieguvusi un dalās tālāk. Un kursa noslēgums Lokstenes svētnīcā ir vārdiem neaprakstāms, skaists un vērtīgi pavadīts laiks. Sievu kopā būšanā ir Dieva svētīts spēks. Ar nepacietību jau gaidu nākošo kursu, lai iegūtu zināšanas un atklātu kaut ko jaunu par ko priecāties un pateikties un dalīties tālāk no sirds. Lai mums ir ko ņemt un lai mums ir ko dot! Ar sveicieniem, Anda Ulpe."

Kate Priede - Trauberga

"Ir viegli atrast vietas un notikumus, kas palīdz sakārtot domas un izzināt sevi, bet Sievu kurss atvēra dvēseli un iekustināja pārmaiņu procesus, ko pat vārdiem grūti aprakstīt. Tas ir jāpiedzīvo! Lai top!"

Ilze Zariņa

"Ieguvu pārliecību, ka es eju pa pareizo ceļu. Redzēju un sajutu, ka neesmu viena uz šī ceļa. Satiku gaišus, sirdsgudrus cilvēkus. Sasmēlos spēku, ticību un mīļumu. Paldies par to visu!"

Laila Malceniece

"Es joprojām meklēju un iepazīstu savus atbalsta, spēka punktus. Zināma pieredzes un zināšanu bagāža uzkrāta, tomēr man ceļā vajadzīgs garīgais līderis. Tādu šai kursā sastapu. Jūtos sasmēlusies jaudu, lai atkal ietu savu ceļu - mīlētu, strādātu, dzīvotu. Manuprāt, visā kursā bija labs līdzsvars starp attālinātām nodarbībām un klātienes tikšanos. Noslēguma tikšanās man bija būtiska. Tā papildināja iegūto ar prieku, spēku, piederības sajūtu domubiedriem."

Inita Anne Lazdiņa

"Paldies, īsi, kodolīgi un interesanti."

Zane Dāle

"Daudzu gadu garumā esmu meklējusi atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Galvenokārt, lai izprastu sevi un saredzētu savu tālāko ceļu. Šajā laikā, atbildes man palīdzēja saņemt gan terapeits, gan astrologi, gan tatoloģes un pat nejauši sastapti cilvēki. Ir zināms, ka nekas nenotiek “tāpat vien”, tāpēc mirklī, kad sociālajos tīklos redzēju informāciju par “Sievu laiku”, kaut kas manī ļoti norezonēja. Šis kurss manī atvēra kādu slēptu stūrīti, sniedzot atbildes uz dažiem atlikušajiem jautājumiem, kāpēc esmu tieši tāda🤗 Kurss tik ļoti uzlādēja! Un pat mirklī, kad oma nebija visai laba, sarunas ar Ingunu un Sievām sniedza tik pozitīvu lādiņu, ka staigāju smaidīdama visu nedēļu! Paldies par lielisko pieredzi!"

Marika Džule

"Ieguvu pieredzi, atbildes un atklāsmes par sev un savai dzimtai svarīgo, atklāju dažādu aktuālo jautājumu līmeņus, kurus nojautu, bet nespēju konkretizēt, saredzēt un pareizi izvērtēt, lai spētu tos risinināt un galvenais iesākt izdziedēšanas ceļu. Izejot šo brīnumaino kursu, daudzas lietas izgaismojās un tapa man skaidrākas, un pats galvenais - es ieguvu zināšanas un virzienu kurp doties, lai sasniegtu un paveiktu sen loloto un iecerēto. Lai top!☼"

Anda Balgalve

"Vispirms jau paldies, par to, ka beidzot sapratu jēdzienu Saulstāvji. Šogad arī pirmo reizi pēc pilnas programmas visas trīs Saulstāvju dienas 20., 21. un 22.06 saulīti gan pavadīju, gan sagaidīju un... tā jauda, ko ieguvu... neaprakstāma... Un vēl... šajā aplī ar pašu pītiem vainagiem galvā Akmeņozola pļavā... tik brīnišķīgi, ka sievietes var viena otrai pateikt tik daudz labus, atbalstošus un iedrošinošus vārdus! Sirsnīgs paldies! Lai top!"

Inguna Gaile

"Brīnišķīga pieredze! Zinoša un sirdsgudra vadītāja, pārdomāts un vērtīgs saturs un tik piepildīta klātienes tikšanās visai kursa grupai! Lokstenes svētnīcā dvēsele gavilēja! Man šī pieredze ir apstiprinājums manam dzīves ceļam - līdz sirds dziļumiem kopt latviskumu un nodot nākamajām paaudzēm. Lai top!"

Inguna Žogota

"Daudz vērtīgu zināšanu, atziņu un rituāla baudījums."

Agnese Ozoliņa

"Inguna ir fantastiska Skolotāja, ar plašu redzējumu izskatāmos jautājumos. Radīja interesi, lai vēl pētītu un iedziļinātos. Šobrīd Spēka dziesmas klausos jau ar citu izpratni. Pateicībā!"

Simona Kalniņa

"Brīnišķīgi!!! Uzzināju pašu BŪTĪBU par latvju rakstu zīmēm. Domāju, ka tās ir sava veida alfabēts mūsu dzīves ziņai! PALDIES Ingunai Rogai-Saulītei par ieguldīto darbu!"

Valda Koļesņikova

"Iesaku visiem. Noteikti turpināšu mācīties."

Dace Brūna

"Kurss mani mudināja vērīgāk ieskatīties, saskatīt zīmes visapkārt - uz precēm, norādēm, utt. Jūtos pacilāta un ieinteresēta, man ļoti patika draudzīgā atmosfēra. Atzīstu agrāk nekad nebiju pievērsusi uzmanību zīmju saderībai un savstarpējai iedarbībai. Man gribētos turpināt apgūt šādas zināšanas. Liels paldies par šo kursu un ierakstiem. Klausos tos atkārtoti, pētu rakstus gan adījumos, gan dekoratīvos darbos. Jau noskatīju dzintara rotu un tās izgatavotāju. Paldies!"

Zane Bernharde

"Paldies, Inguna, par Tavu skatījumu uz latvju zīmēm un dalīšanos gan ar teorētiskajām zināšanām, un, kas vēl nozīmīgāk - savu personīgo pieredzi zīmes pielietojot ikdienā. Liels paldies!"

Inguna Kronberga

"Jaunas zināšanas, zinošu cilvēku dalīšanās ar savu pieredzi un pasaules redzējumu. Sajūta, ka ir atvērušās atkal kādas jaunas durtiņas un savās zināšanās un pasaules izprašanā ap sevi esmu pakāpusies pāris pupas zariņus augstāk. Tev, Inguna, vislielākais paldies par Tavu neizsīkstošo enerģiju, uzņēmību, azartiskumu un organizatora spējām. Mums visiem ir laimējies, ka Tu esi šai vietai."

Daina Flešmane

"Paldies, bija ļoti jauks un izzinošs man. Nopirku kalendāru un tā radās doma uzzināt kaut ko vairāk. Šie kursi deva sajūtu, ka ir daudz interesanta, nezināma, ko var apgūt un mācīties. Jūtos, kā meža malā, kur ieraudzīti pirmie koki, bet aiz tiem ir vēl vesels mežs, kur iet garā pastaigā."

Jūlija Krastiņa

"Sajūtas fantastiskas! Šīs kurs noteikti ir bagātinājis manas zināšanas. Es esmu tikai pašā sākumā un zinu, ka priekšā mani gaida daudz skaistu lietu un notikumu."

Sanita

"Galvenā atziņa pēc šī kursa - tieši šobrīd ir īstais laiks darīt! Kursa lielākā vērtība - cilvēki, kas tajā piedalījās. Paldies!"