"Senās tradīcijas šodien - RAKSTI"

Otrais aktivitāšu izaicinājums visai Ģimenei

Bezmaksas


Skolas_prezentacijas_majas_lapai__fb_pasakumi__zoom_prezentacija__1_-1.jpg


🔸Kas tas ir?
9 īpaši Latvju rakstu zīmju izpētei sagatavoti uzdevumi, kurus varēs veikt pieaugušie kopā ar bērniem (foto, video, teksta, domāšanas uzdevumi, kopīgi piedzīvojumi ģimenei). Šie uzdevumi nesniegs atbildes uz jautājumu: "Kura zīme man der?", bet aicinās ielūkoties Dabā, apkārtējā Vidē un visbeidzot sevī, lai izjustu un apjaustu mūsu latvju zīmju spēku!


🔸Kāpēc to vajag?
Jau kopš seniem laikiem cilvēki ir izmantojuši dažādus simbolus un rakstu zīmes, lai sazinātos, rotātos, aizsargātu sevi un savu māju. Šīs zināšanas ir kopīgas visām PaSaules tautām līdz pat mūsu dienām. Izaicinājums rosinās pacelt skatu pāri ikdienišķajam, paraudzīties un pamanīt, kur var ieraudzīt "tos rakstiņus, ko Saulīte rakstījusi", mēģināt sajust rakstu zīmes caur sevi, jo "gana grūta rakstīšana", vairāk iedziļināties un, iespējams, atklāt un atrast katram savu spēka zīmi!


🔸Cik tas maksā?
Dalība aktivitāšu izaicinājumā visai Ģimenei "Senās tradīcijas šodien. RAKSTI" ir PAR BRĪVU!


🔸Vai būs balvas?
Jā! Ģimenes, kas līdz noteiktajam termiņam - 25. jūlija 23:59, iesūtīs atbildes vai publicēs tās Komandas kapteiņa facebook profilā (iestatījumos pārliecinoties, ka ieraksta statuss ir "PUBLISKS"), saņems ieskaites punktus. Balva - 20% atlaide vienam, Jūsu izvēlētam, latvju tradīciju skolas "Saules Laipas" pasākumam, būs iespējams iegūt tai Ģimenei, kas būs saņēmusi augstāko punktu summu šī izaicinājuma ietvaros.


🔸Cik ilgi būs aktīvs šis izaicinājums?
Aktivitāšu izaicinājums visai Ģimenei "Senās tradīcijas šodien. RAKSTI" sākas 1. jūlijā plkst.12:00 un noslēgsies 25. jūlijā plkst. 23:59


🔸 Kā varu piedalīties?
Aizpildi pieteikuma saiti, saņem uzdevumus, paveic tos un aizpildi atbilžu saiti. Ja vēlies pretendēt uz balvām - atbildes jāpublicē savā Facebook kontā ar norādīto mirkļbirku #RAKSTUIZAICINAJUMS2024


🔸Kā varu pieteikties?
🐞 Aizpildi pieteikuma anketu: ANKETA TE
🐞 Norādītajā e-pastā saņemsi uzdevumus, kurus varēs veikt pieaugušie kopā ar bērniem (foto, video, teksta, domāšanas uzdevumi, kopīgie piedzīvojumi ģimenei) un citu izaicinājuma informāciju.
🐞 AIZIET! Ļaujieties RAKSTU izpētes priekam, lai pietuvotos seno zīmju spēkam!

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Jautājums: Kas notiek, ja neiesūtu atbildes vai nepublicēju tās fb profilā?
Atbilde: Tad tava Ģimene izbauda kopā būšanas prieku, pildot uzdevumus, bet NEPIEDALĀS balvu izlozē.


Jautājums:  Vai atbildes obligāti jāpublicē facebook profilā?
Atbilde: Nē - atbilžu publicēšana fb profilā NAV OBLIGĀTA! Atbildes var iesūtīt arī caur Atbilžu anketu, kuras saiti saņemsiet e-pastā.


Jautājums: Vai, publicējot atbildes fb profilā, obligāti jāpievieno mirkļbirka?
Atbilde: Jā! Mirkļbirka, kas norādīta saņemtajā uzdevumu lapā ir jāpievieno obligāti!

Jautājums: Vai man obligāti jāaizpilda pieteikuma anketa?
Atbilde: Jā! Pieteikuma anketa ir jāaizpilda OBLIGĀTI, neatkarīgi no tā vai vēlies pretendēt uz Balvām.

linija.png