KĀDS IR TAVS LATVISKUMS 21. GADSIMTĀ?

"Latviskā dzīvesziņa ienāca manā dzīvē brīdī, kad nekam vairs nebija nozīmes. Rāpos ārā no pēcdzemdību depresijas, netiku vaļā no vainas apziņas par to, ka esmu slikta māte, nekam nederīga sieva un vispār cilvēks, kam nav vietas šajā pasaulē. Izmisīgi meklēju avotu, kur smelties jēgu būt. To nevarēja man dot neviena filozofija, pārliecība vai reliģija. Kad pienācu pie kraujas malas un talāk nebija, kur iet - centos rast atbildi uz jautājumu - kas bērnībā man ļāva justies drošībā? Un man bija atbilde! Tā bija daba. Caur patvēruma meklējumiem dabā, es pietuvojos senču zinībām. Gundegas Purmales atbalsts un dabas dotais spēks deva atbildes uz sāpīgiem jautājumiem, Irēnas Saprovskas Saules kalendārs manī atbalsojās ar patiesu aizrautību, Jānis Brikmanis jeb Putnu Jānis atvēra durvis uz dievestību, Valda Vītola ļāva ieraudzīt dainu sešpadsmit līmeņus, Māra Brante caur uguns rituāla būtību ļāva apjaust senču spēku, Olitas Purviņas pirts rituāls atklāja man pašai sevi.

Latviskā dzīvesziņa ir meklējumu ceļš, kur aiz katra pagrieziena slēpjas neatklātais, nepateiktais, noklusētais, taču neticami vērtīgais.

Aicinu uz latviskās dzīvesziņas kursu “Latviskuma kods”, kur katru mēnesi atklāšu savu ceļu uz latvju dievestību. Nevienu nemācīšu, jo pati mācos dzīvot. Es dalīšos savā pieredzē, ceļojumā, kas nu jau divpadsmit gadus rāda, kur Baltais ceļš. Tāpat aicinu ikdienā ienest latvju tradīcijas vērtības un kopt savas saknes, " - dalās Inguna Roga-Saulīte.

Kursu vada Inguna Roga-Saulīte, četru bērnu māmiņa, dievturu sadraudzes pudura Baltiem un biedrības Nigeste vadītāja, Māras gada rits satura veidotāja, Lokstenes svētnīcas pasākumu vadītāja.Bezmaksas vebinārs "Veļu laiks 21. gadsimtā"

VĒLOS UZZINĀT VAIRĀK

Noskaidro, kas ir veļi un, kādēļ tie ir tik nozīmīgi? Kā apzināties veļu spēku? Kādēļ un, kā jārūpējas par veļiem, vai tiem var palīdzēt? Un - kā tie var palīdzēt Tev? Pieredzes stāsti.

Tiekamies vebinārā jau 4. oktobrī plkst. 18:30-20:30, piesakies te:   https://saite.lv/lPb


Dzimtas mezglu atsiešana


UZZINĀT VAIRĀK

Vai esi gatavs risināt Tavas dzimtas jautājumus?

€50,00/stunda zoom vidē

INDIVIDUĀLA TIKŠANĀSKurss "Cilvēka mūža godi"

 VĒLOS UZZINĀT VAIRĀK 

Teorija, prakse, pieredzes stāsti par cilvēka mūža godiem, ar ko dalīsies godu rīkotājas un latvju tradīcijas kopējas Olita Puriņa, Līga Skujiņa, Māra Brante un Inguna Roga-Saulīte.

Tiešsaiste: 5.10. 18:30-20:30, 12.10. 18:30-20:30 , 19.10. 18:30-20:30.

Klātiene Liepkalnos: 22.10. 10:30-16:00 + 2 h Uguns rituāls godos


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Bezmaksas vebinārs "Kas ir cilvēka mūža godi latvju tradīcijā?"

 VĒLOS UZZINĀT VAIRĀK 

Noskaidro, kādi un, kamdēļ tieši šādi ir cilvēka mūža godi latvju tradīcijā? Kā realizēt mūža godu jēgu? Kādēļ jārūpējas, lai mūža godu tradīciju turpinātu? Pieredze, stāsti. 

Tiekamies vebinārā jau 28. septembrī plkst. 18:30-20:30, piesakies te:  https://saite.lv/Dif


Lemipsum

Lorem ipum do"Latviskuma kods. Pasaku un iniciācijas laiks"

met, consectetur adip

Pieteikšanās veiksmīgi noslēgusies.

KURSS LATVISKĀS IDENTITĀTES STIPRINĀŠANAI. SEPTEMBRIS.

Tiešsaiste: 13.09. 18:30-20:30, 20.09. 18:30-20:30 , 27.09. 18:30-20:30. + individuāla tikšanās “Dzimtas mezglu atsiešana”

Klātiene Liepkalnos: 01.10. 10:30-16:00 + 2 h Kopīga dainošana"Latviskuma kods. Tautasdziesmas laiks"Pieteikšanās veiksmīgi noslēgusies.

KURSS LATVISKĀS IDENTITĀTES STIPRINĀŠANAI. AUGUSTS.

Tiešsaiste: 09.08. 18:30-20:30, 16.08. 18:30-20:30 , 23.08. 18:30-20:30. + individuāla tikšanās “Dzimtas mezglu atsiešana”

Klātiene Liepkalnos: 27.08. 10:30-16:00 + 2 h Kopīga dainošana


"Latviskuma kods. Siena laiks - sievu laiks"

Pieteikšanās veiksmīgi noslēgusies.

KURSS LATVISKĀS IDENTITĀTES STIPRINĀŠANAI SIEVIETĒM. JŪLIJS.

Tiešsaiste: 12.07. 18:30-20:30, 19.07. 18:30-20:30 , 26.07. 18:30-20:30. + individuāla tikšanās “Dzimtas mezglu atsiešana”

Klātiene Liepkalnos: 30.07. 10:30-15:00 + 2 h Kopīga dainošana


"Latviskuma kods. Jāņu laiks"

Pieteikšanās veiksmīgi noslēgusies.

KURSS LATVISKĀS IDENTITĀTES STIPRINĀŠANAI. JŪNIJS.

Tiešsaiste: 7.06. 18:30-20:30, 14.06. 18:30-20:30 , 21.06. 18:30-20:30. 

Klātiene Liepkalnos: 25.06. 10:30-15:00 + 2 h Dainu meditācija


Laimes mātes vērdiņšĪpaša dāvana raudzībās, krustabās un nozīmīgos svētkos bērniņam - 925. proves sudraba "Laimes mātes vērdiņš" ozolkoka kastītē ar gravējumu.


Atsauksmes pēc latviskās identitātes kursa

Velga Dreamere

"Ar nepacietību gaidīju katru nodarbību, jo jutu un zināju, ka tajā būs daudz vairāk pērļu kā sagaidu... tā ir kā dota iespēja arvērt senu dārgumu lādi, iesmelt dzīvo ūdeni sev plaukstās vai smaržot ziedu, kura smarža ir tik smalka un dziļa, un lai kā arī vēlētos, to sajust līdz galam nemaz nav iespējams, bet varbūt tas ir kā sens ratiņš, kas vērpj smalku pavedienu no aizlaikiem... Tās patiesi ir nenovērtējamas bagātības! Inguna, esmu no sirds pateicīga un ļoti, ļoti, ļoti pateicīga! Varu vien vēlēties, lai arvien vairāk būtu to laimīgo, kas tiktu bagātināti šādos kursos!"

Jaņina Pukova

" Viss apmierināja. Svētku sajūta.  Paldies par iespēju piedalīties! 🌞"

Anda Ulpe

"Katru kursu klausījos ar lielu aizrautību. Saka jau, kad skolnieks ir gatavs, tad nāk skolotājs. Un tā arī ir. Katru nodarbību noklausījos vairākas reizes, veicu konspektu. Iegūtās zināšanas ir ļoti vērtīgas, tās ļauj ieraudzīt kopbildi - cēloņus un sekas, kapēc notiek tā kā notiek. Mūsu senči to zināja, lietoja un dalījās tālāk. Milzīga pateicība, Ingūnai, ka viņa šīs zināšanas ir ieguvusi un dalās tālāk. Un kursa noslēgums Lokstenes svētnīcā ir vārdiem neaprakstāms, skaists un vērtīgi pavadīts laiks. Sievu kopā būšanā ir Dieva svētīts spēks. Ar nepacietību jau gaidu nākošo kursu, lai iegūtu zināšanas un atklātu kaut ko jaunu par ko priecāties un pateikties un dalīties tālāk no sirds. Lai mums ir ko ņemt un lai mums ir ko dot! 

 Ar sveicieniem, Anda Ulpe."

Rasma Tirša

Dalība kursā aizskar dziļākās, vēl neapjaustās sajūtas. Liek pārvērtēt skatījumu uz dainām.

Ginta Vaidere

"Jau zināmo lietu strukturēšana un atgādināšana kursā "Sievu laiks" man bija ļoti vērtīga. Lieliska kursu vadītāja un atsaucīgas dalībnieces. Sirsnīgs paldies."

Kate Priede - Trauberga

"Ir viegli atrast vietas un notikumus, kas palīdz sakārtot domas un izzināt sevi, bet Sievu kurss atvēra dvēseli un iekustināja pārmaiņu procesus, ko pat vārdiem grūti aprakstīt. Tas ir jāpiedzīvo! Lai top!"

Ilze Zariņa

"Ieguvu pārliecību, ka es eju pa pareizo ceļu. Redzēju un sajutu, ka neesmu viena uz šī ceļa. Satiku gaišus, sirdsgudrus cilvēkus. Sasmēlos spēku, ticību un mīļumu. Paldies par to visu!"

Laila Malceniece

"Es joprojām meklēju un iepazīstu savus atbalsta, spēka punktus. Zināma pieredzes un zināšanu bagāža uzkrāta, tomēr man ceļā vajadzīgs garīgais līderis. Tādu šai kursā sastapu. Jūtos sasmēlusies jaudu, lai atkal ietu savu ceļu - mīlētu, strādātu, dzīvotu. Manuprāt, visā kursā bija labs līdzsvars starp attālinātām nodarbībām un klātienes tikšanos. Noslēguma tikšanās man bija būtiska. Tā papildināja iegūto ar prieku, spēku, piederības sajūtu domubiedriem."

Inita Anne Lazdiņa

"Paldies, īsi, kodolīgi un interesanti."

Zane Dāle

"Daudzu gadu garumā esmu meklējusi atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Galvenokārt, lai izprastu sevi un saredzētu savu tālāko ceļu. Šajā laikā, atbildes man palīdzēja saņemt gan terapeits, gan astrologi, gan tatoloģes un pat nejauši sastapti cilvēki. Ir zināms, ka nekas nenotiek “tāpat vien”, tāpēc mirklī, kad sociālajos tīklos redzēju informāciju par “Sievu laiku”, kaut kas manī ļoti norezonēja. Šis kurss manī atvēra kādu slēptu stūrīti, sniedzot atbildes uz dažiem atlikušajiem jautājumiem, kāpēc esmu tieši tāda🤗 Kurss tik ļoti uzlādēja! Un pat mirklī, kad oma nebija visai laba sarunas ar Ingunu un Sievām sniedza tik pozitīvu lādiņu, ka staigāju smaidīdama visu nedēļu! Paldies par lielisko pieredzi!"

Marika Džule

"Ieguvu pieredzi, atbildes un atklāsmes par sev un savai dzimtai svarīgo, atklāju dažādu aktuālo jautājumu līmeņus, kurus nojautu, bet nespēju konkretizēt, saredzēt un pareizi izvērtēt, lai spētu tos risinināt un galvenais iesākt izdziedēšanas ceļu. Izejot šo brīnumaino kursu, daudzas lietas izgaismojās un tapa man skaidrākas, un pats galvenais - es ieguvu zināšanas un virzienu kurp doties, lai sasniegtu un paveiktu sen loloto un iecerēto. Lai top!☼"

Anda Balgalve

"Vispirms jau paldies, par to, ka beidzot sapratu jēdzienu Saulstāvji. Šogad arī pirmo reizi pēc pilnas programmas visas trīs Saulstāvju dienas 20., 21. un 22.06 saulīti gan pavadīju, gan sagaidīju un... tā jauda, ko ieguvu... neaprakstāma... Un vēl... šajā aplī ar pašu pītiem vainagiem galvā Akmeņozola pļavā... tik brīnišķīgi, ka sievietes var viena otrai pateikt tik daudz labus, atbalstošus un iedrošinošus vārdus! Sirsnīgs paldies! Lai top!"

Silvija Kotāne

"Esmu dabas daļa."

Inguna Gaile

"Brīnišķīga pieredze! Zinoša un sirdsgudra vadītāja, pārdomāts un vērtīgs saturs un tik piepildīta klātienes tikšanās visai kursa grupai! Lokstenes svētnīcā dvēsele gavilēja! Man šī pieredze ir apstiprinājums manam dzīves ceļam - līdz sirds dziļumiem kopt latviskumu un nodot nākamajām paaudzēm. Lai top!"


Pirkumu grozs